Використання гідрофільної олії (щербета, бальзаму) для обличчя може стати переломним моментом у вашій процедурі догляду за шкірою. У цій статті ми розповімо вам про те, для чого потрібна гідрофільна олія і як її правильно використовувати, щоб домогтися найкращих результатів.

 

Що таке гідрофільна олія для обличчя?


Гідрофільна олія створена для глибокого очищення шкіри від декоративної косметики, сонцезахисних кремів і різних забруднень.

На відміну від традиційних олій, очищувальні гідрофільні олії для обличчя розроблені таким чином, що під час контакту з водою вони емульгують і стають схожими на емульсію або молочко. Завдяки цьому їх легко змивати і вони не залишають жирних слідів на шкірі.

Подібні засоби виконують ті ж функції, що й міцелярна вода. Водночас очищають шкіру якісніше, оскільки мають властивість проникати вглиб пор і відповідно очищають шкіру не поверхнево, а розчиняють жир і бруд у порах.

 

Як користуватися гідрофільною олією для обличчя?


Вмиватися гідрофільною олією нескладно:

  1. Нанесіть достатню кількість засобу сухими руками на сухе обличчя і 30-60 секунд помасажуйте шкіру, розчиняючи в такий спосіб макіяж і бруд. Не бійтеся змивати олією декоративну косметику з губ і очей, зокрема туш.
  2. Змочіть руки і продовжуйте трохи масажувати шкіру, поки олія не перетвориться на молочко. Після цього змийте засіб теплою водою.
  3. Обов'язковим етапом є застосування гелю або пінки для вмивання другим етапом після олії. Так ви змиєте залишки засобу і якісно доочистите шкіру.

 



FAQ: 


Для чого використовують гідрофільну олію?

Гідрофільне масло використовують як перший крок в очищенні шкіри у вечірній рутині. Воно призначене для глибокого очищення шкіри від декоративної косметики, СПФ-засобів і забруднень. 

 

Як часто можна використовувати гідрофільну олію?

Використовуйте засіб щоразу, коли необхідно змити макіяж і/або сонцезахисний засіб з обличчя. Зазвичай гідрофільна олія використовується щодня ввечері під час процедури очищення шкіри.

 

Чи можна користуватися гідрофільною олією при акне?

Можна. Але в такому разі краще обирати гідрофільну олію у форматі рідкого засобу (не бальзам або щербет) з основою у вигляді таких масел: соняшникового, соєвого, абрикосових або виноградних кісточок, шипшини.

 

Чи допомагає гідрофільна олія від чорних цяток?

Гідрофільна олія проникає глибоко в пори і розчиняє надлишки себума і забруднення. Завдяки такому якісному очищенню чорні цятки будуть менш вираженими.

 

Чи можна гідрофільною олією змивати макіяж з очей?

Так, гідрофільна олія чудово справляється з демакіяжем очей. 

 

Чи можна не змивати гідрофільну олію?

Гідрофільну олію не можна використовувати як єдиний засіб для очищення шкіри. Обов'язковим етапом після змивання олії є очищення шкіри гелем або пінкою для вмивання.

 

Скільки разів на день використовувати гідрофільну олію?

Гідрофільну олію можна використовувати щоразу, коли потрібно змити макіяж або сонцезахисний засіб. 

 

Чи можна вмиватися гідрофільною олією щодня?

Так, можна. Подібні засоби призначені для щоденного застосування. 

 

Чи можна просто вмиватися гідрофільною олією?

Гідрофілка використовується як 1 етап у 2-етапній рутині очищення шкіри. Її потрібно нанести на суху шкіру обличчя, трохи помасажувати, змити теплою водою. Після доочистити обличчя умивалкою (пінка, гель).

 

Як змивати гідрофільну олію?

Після нанесення олії сухими руками на суху шкіру обличчя, помасажуйте шкіру 30-60 секунд. Далі додайте трохи води і помасажуйте, поки олія не перетвориться на молочко. Змийте теплою водою. Після доочистіть обличчя засобом для вмивання (пінка/гель).

 

Що використовувати після гідрофільної олії?

Після олії використовуйте гель або пінку для вмивання, яка підходить вашому типу шкіри. Далі можете приступати до наступних кроків догляду – тонізація, сироватка, крем.

 

Чи можна замінити гідрофільну олію?

Якщо з якихось причин не хочеться користуватися гідрофільною олією, її можна замінити на міцелярну воду.